Dom Rekolekcyjny- rekolekcje - Immaculata

Zaproszenie na rekolekcje 'IMMACULATA'

Rekolekcje Immaculata opierają się w głównej mierze o treści Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny - Św. Ludwika Grignion de Montfort, oraz o nauczanie Ojców Kościoła. Ich istotą jest POZNAWANIE PRAWDY O SOBIE SAMYM, która jest łaską uzdrowienia dla mnie, dla mojej rodziny i dla mojego świata. Rekolekcjach Immaculata nie są tak jak to się mówi wielu kolejnymi "rekolekcjami maryjnymi", Maryja prowadzi w nich do dojrzałej wiary, wychowuje i kształtuje prawdziwych liderów i animatorów wspólnot, uczy liturgii i Kościoła, prowadzi do przyjęcia KRZYŻA!!! W rekolekcjach przewidziane są także 2 dni postu o chlebie i wodzie.

ZGŁOSZENIA: w zgłoszeniu muszą być następujące dane: imię i nazwisko, wiek, wspólnota - miejscowość, odbyte do tej pory rekolekcje, posługa we wspólnocie Kościoła - (podstawowym warunkiem uczestnictwa w Immaculacie jest  przeżycie tygodniowych rekolekcji REO          (karta zgłoszenia)

Ilość miejsc ograniczona

ZABRAĆ ZE SOBĄ: Pismo Święte, różaniec, obuwie domowe, notatnik.

Nie przewiduje się późniejszego przyjazdu czy wcześniejszego wyjazdu.