Dom Rekolekcyjny - Warunki lokalowe domu
Przyjmujemy grupy, pielgrzymki,
osoby indywidualne, duchownych i świeckich!

Miejsca noclegowe w budynku poklasztornym
Budynek dodatkowy o niższym standardzie
Odpłatność i warunki rezerwacji
Kąpielisko

W budynku poklasztornym:
Miejsca noclegowe:
53 miejsca (na zwykłym poziomie) + 15 miejsc na piętrze łóżka = 68 miejsca
Pokoiki: (są one ogrzewane, wszystkie pokoje mają swoją łazienkę z umywalką, natryskiem i WC)
oraz
WC i łazienki z natryskami - w korytarzu na piętrach (jedna łazienka przystosowana dla osób na wózkach inwalidzkich
Kaplica: (z Najśw. Sakramentem, wyposażona w śpiewniki i brewiarze dla świeckich)
Refektarz (stołówka) - możliwość zamówienia gorącego posiłku
Kawiarenka -(możliwość zrobienia sobie herbaty lub kawy, zjedzenia dodatkowej kanapki lub bułki)
Świetlica - Sala wykładowa lub do pogodnego wieczoru (możliwość wypożyczenia projektora Multimedialnego)

Budynek dodatkowy o niższym standardzie użytkowym. Pomieszczenia na noclegi (około 50 miejsc), spotkania, z doprowadzona wodą ciepłą i zimną, łazienkami, kuchnią i stołówką itp. w budynku obok zespołu poklasztornego (Nieogrzewany)

Odpłatność za nocleg i całodzienne wyżywienie -
do uzgodnienia w sekretariacie - w zależności od menu na posiłki, korzystania z bielizny pościelowej domu rekolekcyjnego itp.)

Rezerwacja - aby dla organizatora rezerwacja terminu była zobowiązująca, konieczne jest dokonanie wpłaty zaliczki (około 30% całości kosztów) w terminie ustalonej przy rezerwacji (najpóźniej dwa miesiące przed terminem; wakacyjne terminy do 15 maja).

Kąpielisko nad jeziorem (niestrzeżone) 2,5 km od Domu rekolekcyjnego
(widok jeziora).