Dzieło Różańcowe - Kapłańskie Koła Różańcowe

Pierwsze kapłańskie koło Żywego Różańca powstało w czerwcu w 2003 roku i było darem duchowym dla Matki Bożej z okazji 22 rocznicy objawień w Medziugorje. Kapłani tworzący to koło byli otwarci i w ciągu miesiąca 20 kapłanów pochodzących z różnych diecezji i zgromadzeń zakonnych podjęło modlitwę różańcową w ramach Różańcowego Koła.
   Obecnie jest już dodatkowo 5 Kapłańskich kół Różańcowych kapłanów z Diecezji Ełckiej. Ostatnie z nich zostało ofiarowane Matce Bożej 8 grudnia 2007 roku w Różanymstoku, podobnie jak przedostatnie 13 października w Fatimie.