Noclegi
Przyjmujemy grupy, pielgrzymki,
osoby indywidualne, duchownych i świeckich!

Miejsca noclegowe w budynku poklasztornym
Budynek dodatkowy - letni
Odpłatność i warunki rezerwacji
Kąpielisko

W budynku poklasztornym:
Miejsca noclegowe:
możemy zakwaterować duży autokar pielgrzymów.
Pokoiki: (są one ogrzewane, w pokojach łazienka z pełnym wyposażeniem)

W łazienkach w pokojach jest WC, umywalka, kabinka prysznicowa, lustro.
Kaplica: (z Najśw. Sakramentem, wyposażona w śpiewniki i brewiarze dla świeckich)
Refektarz (stołówka) - możliwość zamówienia gorącego posiłku
Kawiarenka -(możliwość zrobienia sobie herbaty lub kawy, zjedzenia dodatkowej kanapki lub bułki)
Świetlica - Sala wykładowa lub do pogodnego wieczoru

Budynek dodatkowy o niższym standardzie użytkowym. Jest 9 pokoików wieloosobowych z łazienkami (32 miejsc). Posiadamy jeszcze inne pomieszczenia na noclegi (około 42 miejsc), spotkania, z doprowadzona wodą ciepłą i zimną, łazienkami, kuchnią i stołówką itp. w budynku obok zespołu poklasztornego (Nieogrzewany)

Odpłatność za nocleg i całodzienne wyżywienie -
do uzgodnienia w sekretariacie - w zależności od menu na posiłki, korzystania z bielizny pościelowej domu rekolekcyjnego itp.)

Rezerwacja - aby dla organizatora rezerwacja terminu była zobowiązująca, konieczne jest dokonanie wpłaty zaliczki (około 30% całości kosztów) w terminie ustalonej przy rezerwacji (najpóźniej dwa miesiące przed terminem; wakacyjne terminy do 15 maja).

Kąpielisko nad jeziorem (niestrzeżone) 2,5 km od Domu rekolekcyjnego
(widok jeziora).